cephalon محصول استاندار خوزستان آبادان

cephalon: محصول استاندار خوزستان آبادان تولید برنج استان خوزستان شهرستان شادگان

گت بلاگز اخبار حوادث شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت قتل پدر

متهمانی‌ که ١٠ سال قبل مرتکب دو قتل در یک گاوداری شده‌اند، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شدند. یکی از این متهمان که در این پرونده متهم است پدرش را به قتل رسانده،

شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت قتل پدر

عبارات مهم : جنایت

متهمانی که ١٠ سال قبل مرتکب دو قتل در یک گاوداری شده است اند، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شدند. یکی از این متهمان که در این پرونده متهم است پدرش را به قتل رسانده، در جلسه پیگیری ادعا کرد شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت انتقام از پدرش شد.

زمستان سال ٨٥ مأموران از وقوع دو فقره قتل در یک گاوداری در شهریار با خبر شدند. با اعلام این خبر مأموران بلافاصله در محل جنایت حاضر شدند و بعد از تحقیقات اولیه متوجه شدند صاحب گاوداری و یک کارگر افغانستانی او با ضرباتی که به سرشان وارد شده است هست، به قتل رسیده اند.

در ادامه تحقیقات مأموران سرنخی که منجر به کشف راز این جنایت و شناسایی عامل یا عاملان آن شود، به دست نیامد؛ ولی تحقیقات در این زمینه همچنان در دستور کار پلیس قرار داشت تا اینکه سال ٨٩ زن جوانی که ادعا کرد دختر کارگر افغانستانی است که در آن جنایت به قتل رسیده، به اداره پلیس مراجعه و راز این قتل را فاش کرد.

شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت قتل پدر

او به کارآگاهان گفت: چهار سال پیش برادرم اکبر همراه با سه نفر از دوستانش، پدرم و صاحب گاوداری را به قتل رسانده هست. پدرم به تریاک اعتیاد داشت و هر لحظه ما را شکنجه می داد. او همچنین هنگام ازدواج مادرم را فریب داده و به او نگفته بود اهل افغانستان هست؛ به همین خاطر برادرم از او کینه داشت.

این زن در ادامه به کارآگاهان گفت: همان شب که برادرم همراه با سه نفر از دوستانش مرتکب این جنایت شد، ماجرا را جهت من تعریف کرد؛ ولی من را قسم داد که رازش را فاش نکنم. آن وقت خیلی ترسیده بودم؛ جهت همین جرئت نکردم راجع به این عنوان با کسی سخن بگویم تا اینکه مدتی پیش ازدواج کردم و به خاطر اعتمادی که به شوهرم داشتم، این عنوان را جهت شوهرم تعریف کردم. او با شنیدن حرف هایم من را تشویق کرد به اداره پلیس مراجعه کنم و ماجرا را برایشان تعریف کنم؛ به همین خاطر حالا بعد از گذشت چند سال با اعتمادی که به شوهرم دارم، تصمیم گرفتم راز این جنایت را جهت پلیس فاش کنم.

متهمانی‌ که ١٠ سال قبل مرتکب دو قتل در یک گاوداری شده‌اند، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شدند. یکی از این متهمان که در این پرونده متهم است پدرش را به قتل رسانده،

با ادعای این زن جوان برادرش اکبر بازداشت و از او بازجویی شد. او که ابتدا منکر این جنایت شد، با اراده مستندات از سوی پلیس مجبور به اعتراف شد و به کارآگاهان گفت: زمانی که دست به این جنایت زدم، ١٨ سال داشتم. پدرم هر لحظه من را کتک می زد. از زمانی که هشت سال داشتم، سیخ داغ روی بدن من می گذاشت و گاهی سیگارش را روی بدن من خاموش می کرد. او همچنین زمانی که با مادرم ازدواج کرد، او را فریب داده بود؛ جهت همین هر لحظه می خواستم که از او انتقام بگیرم.

اکبر در ادامه تحقیقات به کارآگاهان گفت: چند روز قبل از قتل، پدرم برادر کوچکم را شکنجه داده بود؛ جهت همین خیلی عصبانی بودم. چند روز بعد از آن متوجه شدم صاحب گاوداری یکی از گاوهایش را به قیمت ٧٠٠ هزار تومان فروخته هست؛ جهت همین خاطر نقشه دزدی از گاوداری را با یکی از دوستانم مطرح کردم و به او گفتم می خواهم با پدرم تسویه حساب کنم؛ ولی تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم، جهت همین از او کمک خواستم و او نیز دو نفر از دوستانش را با خودش آورد. آن شب همراه سه نفر از دوستانم به نام های رامین، مجید و مهران بودم. مهران دم در مراقب بود و من، رامین و مجید داخل شدیم.

آنها به دفتر گاوداری سراغ صاحب آنجا رفتند و من هم به اتاقی که پدرم در آن بود، رفتم. زمانی که به بالای سر پدرم رفتم، او خواب بود و من چند ضربه با میلگرد به سرش زدم و بعد به حیاط رفتم که متوجه شدم دو نفری که همراه من بودند، هم صاحب گاوداری را به قتل رسانده اند. دوباره وارد اتاقی که پدرم داخل آن بود، شدم و پدرم هنوز زنده بود و نفس می کشید؛ به همین علت رامین چند ضربه دیگر با چکش به سر پدرم زد و او را به قتل رساند.

شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت قتل پدر

با اعترافات این مرد جوان و اطلاعاتی که او در اختیار کارآگاهان قرار داده بود، دستگیری سه همدست دیگر او نیز در دستور کار قرار داده شد و موفق شدند بعد از مدتی مجید و مهران را شناسایی و بازداشت کنند؛ ولی رامین که چند ضربه به سر پدر اکبر زده بود، همچنان فراری است و تحقیقات جهت دستگیری او بی نتیجه مانده است.

به این ترتیب با توجه به شکایت اولیای دم، گفته های متهمان و سایر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه آنها صادر و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی زالی قرار گرفت.

متهمانی‌ که ١٠ سال قبل مرتکب دو قتل در یک گاوداری شده‌اند، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شدند. یکی از این متهمان که در این پرونده متهم است پدرش را به قتل رسانده،

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد؛ سپس اولیای دم صاحب گاوداری در جایگاه خاص حاضر شدند و از قضات تقاضای قصاص متهمان را کردند؛ سپس نوبت به اولیای دم کارگر گاوداری رسید. آنها در جایگاه ایستادند و از قصاص متهمان گذشتند. با آخر گفته های اولیای دم نوبت به متهمان رسید. آنها نیز بار دیگر حرف های قبلی خود را تکرار کردند.

در جلسه ای که روز گذشته برگزار شد، اکبر در جایگاه قرار داده شد و گفت: قتل را قبول ندارم. اگر پدرم با ضربه ای که من به سر او وارد کرده ام، کشته شده است هست، قبول می کنم که من قاتل هستم؛ ولی بعد از من رامین چند ضربه به سر او وارد کرد و اصلا مجید وارد گاوداری نشد. حرف هایی که راجع به او گفته ام، دروغ بوده هست. واقعیت چیزی است که حالا می گویم.

شکنجه های دوران کودکی انگیزه ای جهت قتل پدر

سپس مجید در جایگاه حاضر شد و گفت که من اصلا وارد گاوداری نشدم و مهران هم کنار من بود و او هم وارد گاوداری نشد. من هفت سال است بدون اینکه کاری کرده باشم در زندان هستم.

با آخر جلسه پیگیری هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

گفت وگو با متهم مهم پرونده

آیا می خواستی از پدرت انتقام بگیری؟

از زمانی که به خاطر دارم، او هر لحظه من، خواهر و برادرانم را آزار می داد و با سیخ ما را می سوزاند؛ جهت همین زمانی که ١٠ سال داشتم، از منزل فرار کردم.

به کجا رفتی؟

به مشهد رفتم. تا ١٥ سالگی در آنجا ماندم.

آنجا به چه کاری مشغول بودی؟

کارتن خواب بودم و در خیابان ها پرسه می زدم.

زمانی که ١٥ سال داشتی به منزل برگشتی؟

بله، زمانی که به منزل بازگشتم، باز هم شاهد آزار و اذیت پدرم بودم؛ جهت همین تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. او برادر کوچکم را کتک می زد.

از کشتن پدرت چه حسی داری؟

پشیمانم.

اخبار حوادث – شرق

واژه های کلیدی: جنایت | شکنجه | تحقیقات | گاوداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog