cephalon محصول استاندار خوزستان آبادان

cephalon: محصول استاندار خوزستان آبادان تولید برنج استان خوزستان شهرستان شادگان

گت بلاگز اخبار بین الملل مسکو بر خلاف آمریکا در عوض کردن حکومت‌ها دست ندارد / سفارت روسیه در واشنگتن

سفارت روسیه در واشنگتن در تصویر العمل به بیانات پامپئو در جلسه استماع جهت تایید کنگره آمریکا، اعلام کرد، روسیه بر خلاف آمریکا که به طور متداول اقداماتی جهت عوض

مسکو بر خلاف آمریکا در عوض کردن حکومت‌ها دست ندارد / سفارت روسیه در واشنگتن

سفارت روسیه در واشنگتن: مسکو بر خلاف آمریکا در عوض کردن حکومت ها دست ندارد

عبارات مهم : روسیه

سفارت روسیه در واشنگتن در تصویر العمل به بیانات پامپئو در جلسه استماع جهت تایید کنگره آمریکا، اعلام کرد، روسیه بر خلاف آمریکا که به طور متداول اقداماتی جهت عوض کردن “رژیم های نامطلوب خود” صورت می دهد، در امور داخلی کشورهای دیگر دخالتی ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تصویر العمل روسیه بعد از آن صورت گرفت که مایک پامپئو، گزینه رییس جمهور آمریکا جهت در دست گرفتن سکان وزارت امور خارجه، در جلسه استماع جهت تایید کنگره، روسیه را به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا متهم کرد.

مسکو بر خلاف آمریکا در عوض کردن حکومت‌ها دست ندارد / سفارت روسیه در واشنگتن

سفارت روسیه در این بیانیه اظهار کرد: در خصوص این بیانات بار دیگر می گوییم که روسیه در عوض کردن حکومت و مداخله در امور داخلی هیچ کشوری و یا صورت دادن انقلاب ها دست نداشته هست. با این وجود، آمریکا در انجام چنین فنونی مهارت دارد، آیا که اقداماتش در این زمینه بدون تنبیه مانده است.

این سفارتخانه همچنین فهرستی از مداخلات آمریکا در انتخابات سایر کشورها با ایجاد کمپین، انتشار اطلاعات غلط و رشوه دادن به نامزدهای انتخابات را که مدارکی جهت اثبات آن ها وجود دارد، ارائه و به بیانات لاک جانسون، مامور سابق شرکت سیا در ماه فوریه اشاره کرد که گفته بود، این اقدامات، از وقت شروع به کار سیا در سال 1947، در دستورکار این آژانس اطلاعاتی بوده است.

سفارت روسیه در واشنگتن در تصویر العمل به بیانات پامپئو در جلسه استماع جهت تایید کنگره آمریکا، اعلام کرد، روسیه بر خلاف آمریکا که به طور متداول اقداماتی جهت عوض

تحقیقاتی که بر روی اسناد اطلاعاتی فاش شده است آمریکا انجام شده، نشان می دهد که آمریکا طی سال های 1946 تا 2000، بیش از 80 بار در انتخابات 45 کشور مداخله کرده است.

چندین هیئت از جانب کنگره آمریکا در خصوص ادعای مداخله روسیه در انتخابات آمریکا و تبانی کمپین دونالد ترامپ با مسکو تحقیقات صورت داده اند. تحقیقات جداگانه ای که از جانب رابرت مولر، بازرس خاص وزارت دادگستری آمریکا صورت می گیرد، تاکنون 13 فرد روس را به مداخله در انتخابات 2016 متهم کرده هست. مسکو بارها دست داشتن در چنین اقداماتی را تکذیب کرده است.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | واشنگتن | انتخابات | کنگره آمریکا | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog